👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق حسابرسی

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقدمه:

اقتصاد دانان تصدیق كرده اند كه یك فرد باید منابع (زمین، كار، سرمایه) تولید را جهت ایجاد تولید به حركت درآورند و پدیده توسعه اقتصادی را از نقطه نظر سرمایه داری تحلیل كرده وكارفرما به عنوان مالك، سرمایه گذار یا موسس عوامل تولید فرض شده است و تصمیمهای او بر اساس سود بیشتر و بازگشت سرمایه گرفته می شود.

در انقلاب صنعتی قرن نوزدهم، اقتصاد دانانی مانند آدام اسمیت و دیوید ریكاردو و كارل ماركس عوامل موثر در رشد اقتصادی را شناسایی كردند . این عوامل برای مثال اندوختن سرمایه ( شامل پیشرفت تكنولوژی ) ، تغییرات جمعیت ، تقسیم كار و كارآفرینی می باشد اینها پایه بسیاری از تئوریهای رشد اقتصادی هستند .

كارآفرینی یكی از عوامل ایجاد توسعه است زیرا كارآفرینی عاملی است كه دیگر عوامل را در كنار هم می گذارد تا موسساتی بهره ور و خلاق ایجاد شوند كه موجب توسعه جامعه باشند .

زمانی كه كارآفرینی به عنوان شغل توسط بسیاری از اعضای یك جامعه پذیرفته شود ، آن جامعه بسیار بسیار سریع توسعه می یابد.

نیاز به كالا یا خدمات یك موقعیت اقتصادی است زمانی كه مردم به چیزی احتیاج دارند ، خواهان و مایل به پرداخت پول برای تأمین نیازشان هستند . به طور كلی توانایی اشخاص برای ارائه نوع كالا و خدماتی كه دیگران نیاز دارند ، در زمان مناسب و مكان مناسب و به افراد مناسب و با قیمت مناسب را كارآفرینی می گویند.

كارآفرینی تأثیر مستقیمی روی توسعه اقتصادی و اجتماعی مردم دارد . هر چه یك جامعه بیشتر در فعالیتهای كارآفرینی شركت كند ، سریع تر به توسعه اقتصادی و اجتماعی دست می یابد .

ما همچنین متوجه شدیم كه كشور ما در مقایسه با كشورهای توسعه یافته مسیر طولانی پیش رو دارد و به این دلیل به طور جدی در حال تشویق توسعه كارآفرینی در سطح جامعه می باشیم.

بخشی از فهرست موضوعات:

مقدمه

پیشینه حسابرسی

انواع موسسات حسابرسی

موسسات محلی

موسسات منطقه ای

موسسات ملی

هشت موسسه بزرگ

نقش حسابرسی در اقتصاد كشور

حسابرسی چیست ؟

نكاتی چند در خصوص ماهیت قانونی موسسات غیر تجاری

روش و مراحل ثبت موسسه

فرم تقاضانامه ثبت موسسه

انتخاب نام موسسه

مدارك لازم جهت ثبت موسسه

ثبت در دفتر اندیكاتور

درج آگهی در روزنامه كثیرالانتشار

تغییرات در موسسه

نحوه اخذ مجوز ثبت موسسه

مدارك لازم جهت ثبت موسسات حسابرسی

اساسنامه موسسه حسابرسی

👇محصولات تصادفی👇

آب بندهای غیر تماسی متره و برآورد كامل یك ساختمان 3 طبقه همراه با پلان معماری شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان شیراز مبانی نظری وپیشینه تحقیق توانمندسازی پاورپوینت پروژه کارآفرینی طرح سازه های چوبی