👈 فروشگاه فایل 👉

ترجمه مقاله بررسی مجدد مسائل و مشکلات نابکار

ارتباط با ما

... دانلود ...

بررسی مجدد مسائل و مشکلات نابکار

من تالیف Rittel و Weber در زمینه مسائل نابکار را مجددا بررسی کردم و آن را به تئوری های اخیر درباره عقلانیت و تخصص مرتبط کردم. شاید بزرگ ترین و بیشترین چالش مسبب و برانگیزنده از تفسیر حقوقی دشوار Deleuze و Guattari در زمینه ریزوم نشات گرفته باشد که به طور رایج درون بیشتر طراحی ها وجود دارد. من ثابت کردم که بحث های مباحثه ای از نوع انحرافی نیستند. این فرمول سازی حرفه ای است که با ایده مربوط به قوانین رسمی، مجموعه اهداف و محاسبات به عنوان نمایشگر شیوه عقلانی متحد شده و بیعت می کند که به عنوان انحراف ارائه می شود.

کلمات کلیدی: دانش طراحی – تئوری طراحی – فلسفه طراحی- حل کردن مساله- ریزوم

وظایف و کارهای طراحی معمولا با توجه به یک ساختار بیمار و یا بد می باشد، خصوصیاتی که در مطالعات و فعالیت های طراحی فراوان می باشد. ماهیت خودسر طراحی نسبت به قانون کلی درباره تفکر طراحی پذیرفته شده است که در آن به آسانی دوره بنیادی مربوط به موضوع اصلی از نظر می افتد، حداقل این گفته توسط Rittel و Weber نشان داده شده است. در این جا من مایل بودم که مفهومی از مسئله نابکار و شرور، موقعیت آن در زمان معاصر و تفکر طراحی ساختاری بعد را بررسی کنم.

👇محصولات تصادفی👇

فایل اتوکد پلان معماری طبقات اول و دوم آپارتمان مسکونی 4 طبقه با اندازه گذاری و مبلمان کامل قابل ویرایش ترجمه مقاله با عنوان ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت با WTG و ذخیره انرژی گزارش کار آموزی نیروگاه هسته ای پاورپوینت بررسی مسجد جامع اردستان - معماری اسلامی مبانی نظری وپیشینه تحقیق استرس تحصیلی دانش آموزان